LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Messages
hi: संदेश

en: Activity
hi: गतिविधि
