LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User
hr: Korisnik

en: Comment
hr: Komentar

en: Messages
hr: Poruke

en: Activity
hr: Aktivnost
