LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: User
hu: Felhasználó

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Course
hu: Kurzus
