LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Enabled
id: Aktif

en: User
id: Pengguna

en: Comment
id: Komentar

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Activity
id: Aktifitas
