LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Enabled
ja: 有効

en: User
ja: ユーザー

en: Comment
ja: コメント

en: Messages
ja: メッセージ

en: Activity
ja: アクティビティ
