LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Messages
ka: შეტყობინებები
