LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>
