LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: User
lt: Narys

en: Comment
lt: Komentaras

en: Messages
lt: Žinutės

en: Activity
lt: Aktyvumas
