LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: User
lv: Lietotājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Activity
lv: Aktivitāte
