LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Activity
ne: गतिविधि
