LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User
nl: Gebruiker

en: Comment
nl: Reactie

en: Messages
nl: Berichten

en: Activity
nl: Activiteit

en: Course
nl: Cursus
