LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Enabled
oc: Activat

en: User
oc: Utilizaire

en: Comment
oc: Comentari

en: Messages
oc: Messatges

en: Activity
oc: Activitat
