LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: User
pl: Użytkownik

en: Comment
pl: Komentarz

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Activity
pl: Aktywność
