LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: User
pt: Usuário

en: Comment
pt: Comentário

en: Messages
pt: Mensagens

en: Activity
pt: Atividade

en: Course
pt: Curso
