LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: User
ro: Utilizator

en: Comment
ro: Comentariu

en: Messages
ro: Mesaje

en: Activity
ro: Activitate
