LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: User
ru: Пользователь

en: Comment
ru: Комментарий

en: Messages
ru: Сообщения

en: Activity
ru: Активность

en: Course
ru: Курс
