LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: User
sk: Používateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Messages
sk: Správy

en: Activity
sk: Aktivita
