LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: User
sv: Användare

en: Comment
sv: Kommentar

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Activity
sv: Aktivitet
