LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: User
ta: பயனர்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Activity
ta: செயல்பாடு
