LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: User
te: వాడుకరి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Messages
te: సందేశాలు
