LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Enabled
tr: Etkin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Comment
tr: Yorum

en: Messages
tr: İletiler

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Course
tr: Kurs
