LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: User
uk: Користувач

en: Comment
uk: Коментар

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Activity
uk: Активність

en: Course
uk: Курс
