LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Enabled
vi: Bật

en: User
vi: Người dùng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Messages
vi: Thông báo
