LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: User
el: Χρήστης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Activity
el: Δραστηριότητα
