Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Configure
ast: Configurar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Line
ast: Llinia

en: Configuration
ast: Configuración
