Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят

en: Right to left
bg: От дясно на ляво

en: Left to right
bg: От ляво на дясно
