Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Configure
ca: Configura

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Line
ca: Línia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Square
ca: Quadrat

en: Pattern
ca: Patró

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Right to left
ca: Dreta a esquerra

en: Left to right
ca: Esquerra a dreta

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues
