Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Line
pl: Linia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Color
pl: Kolor

en: Square
pl: Kwadrat

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Middle
pl: Środek

en: Stroke color
pl: Kolor pędzla

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: File directory
pl: Katalog plików

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Minimum value
pl: Minimalna wartość

en: Maximum value
pl: Maksymalna wartość

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Energy
pl: Energia
