Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afișează

en: Configure
ro: Configurează

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Line
ro: Linie

en: Configuration
ro: Configurație

en: Color
ro: Culoare

en: Pattern
ro: Model

en: Reverse
ro: Inversează

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Round
ro: Rotunjit

en: Right to left
ro: Dreapta la stânga

en: Left to right
ro: De la stânga la dreapta

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării
