Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Right to left
sq: Nga e djathta në të majtë

en: Left to right
sq: Nga e majta në të djathtë
