Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Line
sv: Rad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Color
sv: Färg

en: Square
sv: Ruta

en: Pattern
sv: Mönster

en: Stripe
sv: Rand

en: Stroke color
sv: Linjefärg

en: Fill color
sv: Fyllnadsfärg

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: File directory
sv: Filkatalog

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Round
sv: Avrundning

en: Right to left
sv: Höger till vänster

en: Left to right
sv: Vänster till höger

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Bubble
sv: Bubbla
