Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Line
ar: السطر

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: Square
ar: ميدان

en: Pattern
ar: النموذج

en: Reverse
ar: عكس

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: File directory
ar: دليل الملف

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Right to left
ar: من اليمين لليسار

en: Left to right
ar: من اليسار لليمين

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع
