Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv
