Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Configure
gl: Configurar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Line
gl: Liña

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: Square
gl: Cadrado

en: Pattern
gl: Patrón

en: Middle
gl: Medio

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Fill color
gl: Esquema de cor

en: Reverse
gl: Invertido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Round
gl: Redondear

en: Right to left
gl: De dereita a esquerda

en: Left to right
gl: Esquerda a dereita

en: Upload destination
gl: Destino da subida
