Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Line
lv: Līnija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Pattern
lv: Modelis

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Round
lv: Noapaļot

en: Right to left
lv: No lapās puses uz kreiso

en: Left to right
lv: No kreisās puses uz labo
