Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Right to left
mn: Баруунаас зүүн

en: Left to right
mn: Зүүнээс баруун
