Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Right to left
ps: ښي تر كيڼ

en: Left to right
ps: كيڼ تر ښي
