Loading Bar (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Line
sk: Riadok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Color
sk: Farba

en: Pattern
sk: Vzor

en: Middle
sk: Stredný

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
