Local video thumbnail (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Link image to
hr: Poveži sliku s
