Local video thumbnail (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: Custom
id: Tersuai

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke
