Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: - None -
bg: - Не -

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена
