Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Custom
gl: Personalizado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a
