Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: - None -
ja: - なし -

en: Custom
ja: カスタム

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image Style
ja: イメージスタイル
