Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: - None -
pl: - Brak -

en: Custom
pl: Własne

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do
