Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Custom
ro: Personalizat

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Link image to
ro: Legați imagine la
