Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Custom
sv: Anpassad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Link image to
sv: Länka bild till
