Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: - None -
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش
