Local video thumbnail (2.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Custom
jv: Kostum

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang
