Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས
