Local video thumbnail (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Custom
fi: Oma

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Link image to
fi: Linkitä kuva
